Zalety oryginalnych części Scania

Zalety oryginalnych części Scania

Oryginalne części do ciężarówek Scania zapewniają bezproblemowe i długotrwałe działanie samochodu. Oryginalne części Scania to między innymi wydłużeniu czasu pracy pojazdów. Używane części Scania są specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia oszczędności paliwa, wytrzymałości, wydajności, bezpieczeństwa.

Zalety stosowania oryginalnych części

Wszystkie oryginalne części Scania są objęte gwarancją fabryczną. Montując oryginalne części zamienne w ciężarówkach i autobusach Scania, zapewniasz niezawodną i bezpieczną eksploatację pojazdu. Montaż nieoryginalnych części zamiennych może prowadzić do zmniejszenia zasobów poszczególnych komponentów i zespołów samochodu, a w konsekwencji do ich przedwczesnej awarii.

Pozostałe zalety oryginalnych części

Części zamienne Scania spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania fabryczne dotyczące jakości i funkcjonalności oraz niezawodności i trwałości. Sama popularność ciężarówek Scania tłumaczy się wysoką funkcjonalnością. Scania różni się od innych europejskich ciężarówek mniejszą wagą i gabarytami, więc może łatwo poruszać się w każdym terenie. To samochód, który nie obawia się złych warunków pogodowych. Pojazdy Scania pozwalają przewoźnikom zaoszczędzić pieniądze na paliwie. Aktywny system prognozowania analizuje teren, określając optymalny tryb prędkości. Oszczędza to paliwo i zmniejsza zużycie silnika. W porównaniu z innymi ciężarówkami tego samego typu 40-tonowy ciągnik Scania pozwala zaoszczędzić prawie 20% wydatków na paliwo.