Ciężarówki firmy Scania

Ciężarówki firmy Scania

Scania jest jedną z przodujących firm motoryzacyjnych na rynku światowym, producentem ciężkich pojazdów towarowych, autobusów, silników przemysłowych i okrętowych. Trwałość, bezpieczeństwo, minimalne koszty eksploatacji i doskonałej jakości części Scania to główne cechy pojazdów tej firmy. Firma działa w ponad 100 krajach. Oprócz siedziby głównej w Sodertalje (Szwecja), Scania ma swoje zakłady w innych krajach Europy i Ameryki Łacińskiej.

Rozległa sieć serwisowa

Autoryzowane stacje serwisowe zapewniają pełen zakres usług w zakresie konserwacji i naprawy samochodów, ciężarówek i autobusów Scania. Możemy tam liczyć na oryginalne części Scania czy nawet używane części do ciężarówek Scania. Specjaliści wskażą nam najkorzystniejsze rozwiązanie i szybko zdiagnozują problem. Szeroka sieć serwisów sprawia, że nie musimy szukać pomocy w nieautoryzowanych punktach, gdzie możemy liczyć jedynie na nieoryginalne części Scania. Każda stacja serwisowa jest wyposażona zgodnie ze standardami Scania, co pozwala na jednoczesną konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wywrotek, ciężarówek ciągników i autobusów. Używane części Scania mogą być wmontowane także u klienta. W takim przypadku części Scania są wykorzystywane przez specjalistów, którzy dotrą do siedziby klienta.

Zalety ciężarówek Scania

Są specjalnie zaprojektowane do ciężkich testów i pracują w trudnych warunkach. Pojazdy światowego producenta Scania łatwo poruszają się w terenie i przy stosunkowo dużej prędkości. Ciężarówki Scania są wytrzymałe, a także bezpieczne i trwałe.