Szkolenia z programu kalkulacyjnego Excel

Szkolenia z programu kalkulacyjnego Excel

Excel to jeden z programów kalkulacyjnych umożliwiający organizowanie danych w arkuszach. Program ten wykorzystywany jest przez ludzi na całym świecie, także w Polsce. Posiada naprawdę mnóstwo przydatnych funkcji. Sposobem na to, aby je poznać, są kursy Excel.

Kursy z Excel – kto może skorzystać?

Kursy Excel są dla każdego, kto w swojej pracy wykorzystuje ten popularny program kalkulacyjny. To efekt tego, że kursy Excel prowadzone są na kilku poziomach zaawansowania. Z myślą o osobach, które na temat tego programu nie mają żadnej wiedzy mogą wybrać kurs Excel dla początkujących.

Osoby, które chcą poszerzyć już posiadaną wiedzę, mogą zapisać się na kurs Excel dla zaawansowanych. Wszystkie szkolenia Excel odznaczają się bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Każdy kurs niezależnie od tego, czy jest to kurs Excel dla początkujących, czy też kurs Excel dla zaawansowanych prowadzony jest przez kadrę, która ma dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Na co mogą liczyć uczestnicy szkolenia Excel?

Kurs Excel dla początkujących oraz kurs Excel dla zaawansowanych zakończony jest przyznaniem stosowanego certyfikatu. Wiedza, którą można zdobyć w trakcie szkolenia z Excel będzie mogła zostać wykorzystana na co dzień. Szkolenia Excel to doskonała propozycja dla osób, które chcą poznać lub pogłębić już posiadaną wiedzę z tym programie. Warto dodać, że dobra firma, która organizuje szkolenia z Excela zapewnia wszystkim uczestnikom wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe nie tylko w wersji papierowej, ale także online.