Kursy dla osób chcących lepiej poznać Excel

Kursy dla osób chcących lepiej poznać Excel

Obecnie na rynku, dostępnych jest wiele różnorodnych programów kalkulacyjnych służących do obliczeń. Jednym z tych, które są wyjątkowo popularne jest Excel. Program ten ma wiele możliwości. Z myślą o osobach, które chcą je bliżej poznać organizowane są kursy Excel.

Excel kursy – dla kogo?

Kursy Excel organizowane są na różnych poziomach zaawansowania. Oznacza to, że każdy może wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie kursy Excel. Rozwiązaniem optymalnym dla osób, które dopiero zaczynają pracę z tym programem jest kurs Excel dla początkujących. Kolejny poziom zaawansowania to kurs Excel dla zaawansowanych.

Organizowane są też szkolenia z Excel dla osób średniozaawansowanych. Zarówno kurs Excel dla początkujących, jak i kurs Excel dla zaawansowanych prowadzone są na tak samo wysokim poziomie. Wszystkie szkolenia Excel niezależnie od tego, czy jest to kurs Excel dla początkujących, czy kurs Excel dla zaawansowanych prowadzone są przez trenerów z bardzo dużym doświadczeniem.

Excel szkolenia – ile trwają?

Szkolenia Excel nie zajmują zbyt wiele czas. To, ile trwają szkolenia Excel zależy oczywiście od tego, czy jest to szkolenie dla początkujących, na poziomie średniozaawansowanym lub dla zaawansowanych. Kurs z Excela może trwać zarówno 8, 16, jak i 40 godzin. Osoby, które brały udział w szkoleniach z programu kalkulacyjnego Excel na ich zakończenie otrzymują certyfikat. W czasie szkolenia mogą też korzystać z materiałów szkoleniowych zarówno w postaci papierowej, jak i online.