Stojak choinkowy z dociskiem sprężynowym

Stojak choinkowy to niezbędne narzędzie, aby móc skutecznie wyeksponować świąteczne drzewko. Zamierzasz otworzyć punkt sprzedaży choinek? A może prowadzisz sklep ogrodniczy? Stojak choinkowy, który proponuje producent małej architektury miejskiej, to akcesorium, bez którego się nie obejdziesz. Dzięki niemu atrakcyjnie wyeksponujesz towar i zachęcisz klienta do zakupu. Wysoka jakość wykonania, którą wyróżnia się stojak choinkowy metalowy kupiony wprost u producenta, gwarantuje, że wykorzystasz go wielokrotnie.

Stojak choinkowy z dociskiem sprężynowym

Jako doświadczony polski producent oferujemy wysokiej jakości akcesoria choinkowe, takie jak siatka do pakowania choinek lub stojak choinkowy metalowy. Dostępny w naszej ofercie stojak choinkowy zagwarantuje znacznie większą stabilność i lepszą jakość wykonania, niż popularne stojaki plastikowe od innych producentów. Każdy stojak choinkowy z dociskiem sprężynowym został wykonany z najwyższą dbałością o stabilność konstrukcji oraz o rodzaj farby. Wszystkie stojaki choinkowe od producenta malowane są proszkowo – oznacza to, że farba wtapiana jest w metal o wysokiej temperaturze.

Aby zapewnić choince najwyższy poziom stabilności, wyposażyliśmy każdy stojak do choinki w docisk sprężynowy. W ramach naszej oferty można zdecydować się na stojak choinkowy w dwóch różnych rozmiarach – większy model, w rozmiarze 1000×1000 mm może wyeksponować choinkę o wysokości nawet 3 metrów!

Stojak choinkowy – akcesoria choinkowe od polskiego producenta

Oferowane przez nas stojaki choinkowe wyróżnia łatwy i szybki montaż oraz zabezpieczenie przed niepożądanym przesuwaniem się choinki. Zapraszamy do zakupów – w naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria do pakowania choinek, takie jak tuby do pakowania choinek lub akcesoria dodatkowe, takie jak gumy i nożyki.