Masażer prostaty to coś więcej niż tylko zabawka erotyczna

Masażer prostaty to coś więcej niż tylko zabawka erotyczna

Stymulatory do prostaty to jedne z zabawek erotycznych dostępnych w sex shopach. Bardzo często stymulatory do prostaty wywołują kontrowersje; być może dlatego, że wiele osób nie wie, że mogą one być nie tylko erotyczną zabawką. Masaż prostaty zalecany jest także ze względów zdrowotnych. Na pewno stymulatory do prostaty sprawiają, że erotyczny masaż prostaty staje się wyjątkowo przyjemny.

Jaki masażer można kupić?

Jeśli chodzi o masażery prostaty, to ich wybór może naprawdę sprawić trochę trudności – do wyboru są bowiem bardzo różne modele. Wszystkie jednak bez wyjątku masażery prostaty zaprojektowana z dużą wiedzą o męskiej anatomii: masażery prostaty trafiają więc idealnie tam, gdzie powinny trafić. Do wyboru są zarówno gładkie wibratory prostaty, jak i takie z różnego. rodzaju zgrubieniami i wypustkami. W sprzedaży są również wibratory prostaty na pilota. Aby zmienić siłę i częstotliwość drgań w tych modelach nie trzeba masażera wyjmować i wkładać po raz drugi.

Na co zwrócić uwagę kupując masażer?

Wybierając masażer prostaty panowie powinni zwrócić uwagę między innymi na materiał, z którego został wykonany wybrany przez nich model. Zdecydowani najlepiej sprawdzają się te wykonane z hipoalergicznego silikonu medycznego; z takiego masażera bez obaw mogą korzystać osoby z alergią. Przed użyciem każdorazowo masażer należy umyć, a następnie pokryć go lubrykantem. W przypadku masażera silikonowego, lubrykant powinien być na bazie wody.

Dlaczego warto mieć masażer prostaty – dowiedziecie się czytając nasz poprzedni artykuł.