Dla przyjemności i dla zdrowia

Dla przyjemności i dla zdrowia

Temat masażu gruczołu krokowego (prostaty) jest poruszany stosunkowo rzadko. Większość mężczyzn z pewnością nie wie, że jest on nie tylko techniką seksualną. Regularnie wykonywany pomoże wykryć bardzo częste schorzenie jakim jest przerost prostaty. Masaż prostaty może być nie tylko leczniczy. Może mieć również charakter erotyczny.

Na czym polega erotyczny masaż prostaty?

Partnerka wykonując masaż prostaty ma do wyboru masaż zewnętrzny lub wewnętrzny. Do masażu wewnętrznego można wykorzystać stymulatory do prostaty. Stymulatory do prostaty mają kształt doskonale dopasowany do męskiej budowy anatomicznej. Decydując się na korzystanie z masażery prostaty należy pamiętać o tym, aby kupić nie tylko stymulatory do prostaty, ale także lubrykant. Warto też pamiętać o tym, że masażery prostaty przed i po użyciu należy zdezynfekować.

Jaka jest oferta masażerów?

Kształt klasycznych masażery prostaty został idealnie dopasowany do męskiej budowy anatomicznej. Wibratory prostaty mogą mieć zaokrągloną i gładką końcówkę. W sklepach z zabawkami erotycznymi dostępne są również wibratory prostaty z wypustkami; w przypadku takich masażerów doznania są jeszcze silniejsze. Niektóre wibratory prostaty nie tylko wytwarzają drgania, siłę i częstotliwość wibracji można w nich zmieniać pilotem. Duża różnorodność sprawia, że każdy z panów znajdzie idealny masażer dla siebie.

Masażer prostaty to nie tylko prosta zabawka erotyczna. Z naszego poprzedniego artykułu można dowiedzieć się, dlaczego warto go kupić.